"Szkolenie okresowe kierowców" e-learning ROZPOCZYNAMY CODZIENNIE

16.11.2023

Zapraszamy kierowców zawodowych na szkolenie okresowe metodą e- learning w CKZ Racibórz.

Szkolenie okresowe kierowców jest ważnym elementem dbania o bezpieczeństwo na drodze oraz o jakość wykonywanych usług transportowych. Wymagane jest przez prawo UE dlatego kierowcy, którzy nie ukończą szkolenia, nie mogą kontynuować swojej pracy jako kierowcy pojazdów ciężarowych lub autobusów.

Warto zrobić szkolenie okresowe kierowcy z kilku powodów:

  • Kierowcy pojazdów ciężarowych i autobusów muszą regularnie odnawiać swoje kwalifikacje poprzez odbycie szkolenia okresowego co pięć lat, aby móc nadal legalnie wykonywać swoją pracę. Niezależnie od tego, czy kierowcy pracują na własny rachunek, czy zatrudnieni są przez firmę, szkolenie okresowe jest konieczne, aby zachować uprawnienia do wykonywania zawodu.
  • Aktualizujesz swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu jesteś w stanie bezpiecznie prowadzić pojazdy ciężarowe i autobusy, przestrzegać przepisów ruchu drogowego oraz wykonywać swoją pracę efektywnie i profesjonalnie.
  • Kierowcy, którzy regularnie odbywają szkolenie okresowe, są w stanie bardziej efektywnie wykonywać swoją pracę, dzięki czemu jakość usług transportowych się poprawia! Dodatkowo, kierowcy, którzy mają aktualną wiedzę i umiejętności, mogą przyczynić się do zwiększenia zadowolenia klientów i poprawy wizerunku firmy transportowej.

Najważniejsze informacje:

Szkolenie obejmuje 35 godzin zajęć teoretycznych realizowanych odpowiednio dla prawa jazdy kategorii: D; D+E; D1 i D1+E oraz C, C+E, C1, C1+E.

  • Koszt szkolenia 700 zł 
  • Szkolenie można odbywać bezstresowo w dogodnym dla słuchacza czasie i wymiarze godzin medodą e-learning. 

Na czym polega e-learning?
Zajęcia teoretyczne przeprowadzane są na podstawie platformy e-learnigowej, do której słuchacz kursu ma dostęp w naszym ośrodku. 

Korzyść z tej formy szkolenia:

  • Indywidualnie dostosowane godziny przeprowadzenia zajęć
  • Praktycznie natychmiastowa możliwość rozpoczęcia szkolenia
  • Możliwość ukończenia szkolenia okresowego w 5 dni

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Raciborzu
ul. Podwale 12, 47 400 Racibórz
tel.: 32 415 26 17 GSM 697 818 705
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.raciborz.zdz.pl