Pracownik ds. kadrowych i płacowych ROZPOCZĘCIE 4 CZERWCA

10.05.2024

Centrum Kształcenia Zawodowego w Raciborzu zaprasza na kurs "Pracownik do spraw kadrowych i płacowych".

Jeśli interesujesz się pracą w dziale kadr i płac, to zdecydowanie warto rozważyć ukończenie kursu Pracownika do spraw kadrowych i płacowych. Jest to szkolenie, które pozwala zdobyć specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności potrzebne do prowadzenia i zarządzania dokumentacją pracowniczą, oraz rozliczania wynagrodzeń.

Kurs Pracownik do spraw kadrowych i płacowych jest dobrym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć pracę w dziale kadr i płac, jak również dla osób, które już pracują w tej dziedzinie, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Osoba posiadająca kwalifikacje po tym kursie jest w stanie prowadzić i zarządzać dokumentacją pracowniczą, przygotowywać i rozliczać wynagrodzenia, wypełniać deklaracje podatkowe oraz ubezpieczeniowe, a także doradzać w sprawach związanych z przepisami prawa pracy. Kwalifikacje po ukończeniu kursu są także przydatne dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą samodzielnie zarządzać swoimi kadrami i wynagrodzeniami.

Zdobywanie kwalifikacji w dziedzinie kadry i płace otwiera przed Tobą nowe możliwości na rynku pracy, ponieważ wiele firm poszukuje specjalistów, którzy są dobrze zaznajomieni z kwestiami związanymi z zarządzaniem kadrami i rozliczaniem wynagrodzeń. Posiadanie kwalifikacji po ukończeniu kursu  zwiększa również Twoje szanse na zdobycie atrakcyjnej pracy lub awans w obecnej firmie.

Cel kursu

Celem kursu jest praktyczne zapoznanie uczestników szkolenia z: obowiązującymi przepisami regulującymi prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika; organizacją pracy i zakresem obowiązków służ specjalistycznych wykonujących zadania z zakresu spraw kadrowych i finansowych. 

Sposób zakończenia kursu

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN
Kurs obejmuje 70 godzin zajęć dydaktycznych.
Pracujemy w programie PŁATNIK
Cena kursu 1200 zł/ osobę W PRZYPADKU GRUPY MIN. 8 OSÓB

Zapisy online:

Zapisz się

Kontakt z nami:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Raciborzu
ul. Podwale 12, 47 400 Racibórz
tel.: 32 415 26 17
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.raciborz.zdz.pl