Uprawnienia elektroenergetyczne G1 ROZPOCZĘCIE 20 MAJA

10.05.2024

CKZ w Raciborzu zaprasza na szkolenia w celu zdobycia uprawnień elektroenergetycznych G1

Uprawnienia elektroenergetyczne G1 to jeden z najwyższych stopni uprawnień elektroenergetycznych w Polsce.

Ich zdobycie umożliwia wykonywanie prac na najwyższych napięciach i w największych elektrowniach, stacjach przesyłowych oraz w elektrociepłowniach.

Oto, co otrzymasz uczestnicząc w naszym kursie:

  1. Wyjątkowy Poziom Wiedzy: Nasze szkolenie dostarczy Ci zarówno głębokiej teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy w zakresie eksploatacji i obsługi urządzeń elektroenergetycznych o wysokim napięciu. Staniesz się ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa pracy na urządzeniach elektroenergetycznych.

  2. Praktyczne Umiejętności: Zdobędziesz umiejętności wykonywania pomiarów, badań diagnostycznych, konserwacji i naprawy urządzeń. Będziesz gotów do radzenia sobie z każdym wyzwaniem, jakie stawia przed Tobą praca na najwyższych napięciach

  3. Ścieżka do Kariery: Uzyskanie Uprawnień Elektroenergetycznych G1 to klucz do szerokiego spektrum możliwości zawodowych. Będziesz gotów do podjęcia pracy na stanowiskach związanych z eksploatacją i utrzymaniem urządzeń elektroenergetycznych na najwyższych napięciach.

Zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w szkoleniu w celu zdobycia uprawnień elektrycznych.  Cena kursu: 600,- + egzamin państwowy

Zapisy online:

Zapisz się

Skontaktuj się z nami:
Centrum Kształcenia Zawodowego w Raciborzu
ul. Podwale 12, 47 400 Racibórz
tel.: 32 415 26 17
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl