Uprawnienia elektroenergetyczne G1 - szkolenie

10.03.2023

CKZ w Raciborzu zaprasza na szkolenia w celu zdobycia uprawnień elektroenergetycznych G1

Uprawnienia elektroenergetyczne G1 to jeden z najwyższych stopni uprawnień elektroenergetycznych w Polsce. Ich zdobycie umożliwia wykonywanie prac na najwyższych napięciach i w największych elektrowniach, stacjach przesyłowych oraz w elektrociepłowniach.

Celem kursu przygotowującego do zdobycia uprawnień elektroenergetycznych G1 jest przede wszystkim uzyskanie przez uczestników wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie eksploatacji i obsługi urządzeń elektroenergetycznych o wysokim napięciu.
Uczestnicy kursu zdobywają m.in. wiedzę na temat bezpieczeństwa pracy na urządzeniach elektroenergetycznych, zasad wykonywania pomiarów i badań diagnostycznych oraz konserwacji i naprawy urządzeń.

Po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminu przed komisją UDT uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień elektroenergetycznych G1.

Uzyskanie tych uprawnień otwiera przed osobą szereg możliwości zawodowych, w tym pracę na stanowiskach związanych z eksploatacją i utrzymaniem urządzeń elektroenergetycznych na najwyższych napięciach.

Zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w szkoleniu w celu zdobycia uprawnień elektrycznych.  Cena kursu: 500,- + egzamin państwowy

Zapisy online:

Zapisz się

Skontaktuj się z nami:
Centrum Kształcenia Zawodowego w Raciborzu
ul. Podwale 12, 47 400 Racibórz
tel.: 32 415 26 17
e-mail: raciborz@zdz.katowice.pl